Okap Falmec Zeus Pro 90/1000 stal nierdzewna (CZUN90.E0P2#ZZZI410F)
Falmec Zeus Pro 90/1000 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Zeus Pro 90/1000 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Zeus Pro 90 | 6 499 zł |
Okap FALMEC ZEUS PRO 90 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023 | 6 496 zł |
Okap przyścienny FALMEC ZEUS PRO 90 inox | 950 m3/h |5LATGWARANCJI| dodatk | 6 492 zł |
FALMEC ZEUS PRO 90 FALMEC okap ZEUS PRO 90 950 M3/H | 6 499 zł |
Okap FALMEC Zeus Pro 90 950 m3/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)87777 | 6 491 zł |
FALMEC okap ZEUS PRO 90 950 m3/h *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-266-82-20 Zap | 6 499 zł |
Okap FALMEC Zeus Pro 90 950 m3/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)87777 | 6 491 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →