Витяжка Falmec Laguna 60/800
Falmec Laguna 60/800 Designпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Laguna 60/800
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap FALMEC Laguna 60 białe szkło 800 m3/h | 6 249 zł |
**WYSYŁKA 24H** Korpus FALMEC okapu przyściennego LAGUNA 60 H87 inox | 800 | 4 222 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC LAGUNA 60 H87 inox + szkło CZARNE | 6 242 zł |
Okap przyścienny FALMEC Laguna 60 H87 800 m³/h - korpus - Sprawdź Cene i K | 4 221 zł |
FALMEC okap LAGUNA 60 H87 800 m³/h - korpus *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-26 | 4 229 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →