Okap Falmec Laguna 60/800
Falmec Laguna 60/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Laguna 60/800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Laguna 60 białe szkło 800 m3/h | 6 249 zł |
Okap przyścienny FALMEC Laguna 60 H87 800 m³/h - korpus - Sprawdź Cene i K | 4 221 zł |
Okap FALMEC Laguna 60 czarne szkło 800 m3/h | 6 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →