Okap Falmec Polar 35/800
Falmec Polar 35/800 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Polar 35/800
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Polar Black 35 stal lakierowana czarny | 4 499 zł |
Okap kuchenny przyścienny FALMEC Polar Black 35 - 800 m3/h | 4 499 zł |
Okap FALMEC POLAR BLACK 35 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2 | 4 496 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC POLAR BLACK 35 czarny | 800 m3/h | | 4 492 zł |
FALMEC POLAR BLACK FALMEC okap POLAR BLACK 35 800m3/h | 4 499 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →