Okap Falmec Polar Rame 35 Isola ciemnobrązowy (CPWI90.E4P2#ZZZA491F)
Zdjęcia 5 |
Falmec Polar Rame 35 Isola ciemnobrązowy |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Polar Rame 35 Isola ciemnobrązowy
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC POLAR ISOLA | 5 949 zł |
Okap FALMEC POLAR ISOLA 35 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2 | 5 946 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC POLAR ISOLA 35 inox | 800 m3/h |5LATGW | 5 942 zł |
Falmec Polar Isola 35 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)8777777 | 5 771 zł |
FALMEC okap wyspowy POLAR ISOLA 35 800 *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-266-82- | 5 949 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Falmec Polar Rame 35 Isola
Ceny na Falmec Polar Rame 35 Isola |
---|---|---|---|---|
Falmec Polar White 35 Isola biały | od 5 349 zł | 1 oferta | ||
Falmec Polar Rame 35 Isola ciemnobrązowy | od 4 444 zł | 17 oferty | ||
Falmec Polar Black 35 Isola czarny | od 4 499 zł | 9 oferty | ||
Falmec Polar Gold 35 Isola złoty | od 5 349 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →