Okap Falmec Built-In Max Evo 50/600
Zdjęcia 4 |
Falmec Built-In Max Evo 50/600 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Built-In Max Evo 50/600
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falmec Built-in MAX EVO 50 600m3/h czarny | 1 019 zł |
Okap FALMEC Built-in Max Evo 50 czarny (600m3/h) | 1 189 zł |
Okap kuchenny podszafkowy FALMEC Design Built-In Max Evo 50 czarny- 600m3/ | 1 049 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap FALMEC BUILT-IN 50 MAX EVO czarny (600m3/h) KODYRABAT | 1 196 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →