Okap Falmec Luce 90/800
Zdjęcia 4 |
Falmec Luce 90/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Luce 90/800
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Luce 90 czarny | 4 599 zł |
Okap FALMEC LUCE 90 Czarny | 4 599 zł |
Okap FALMEC LUCE ISOLA 90 czarny **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPA | 6 246 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC LUCE ISOLA 90 czarny | 800 m3/h |5LATG | 6 242 zł |
FALMEC LUCE ISOLA 90 CZARNY FALMEC okap LUCE ISOLA 90 CZARNY 800 m3/h | 6 249 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →