Витяжка Falmec Virgola Evo 120/600
Фото 6 |
Falmec Virgola Evo 120/600 2022 рікDesign |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Virgola Evo 120/600
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Virgola Evo 120 inox | 2 849 zł |
Okap FALMEC VIRGOLA 120 EVO czarny (600m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2 | 2 946 zł |
Okap do zabudowy FALMEC VIRGOLA EVO 120 czarny | 600 m3/h |5LATGWARANCJI| | 2 942 zł |
Okap do zabudowy FALMEC Virgola Evolution 120 Czarny 600 m3/h - Sprawdź Ce | 2 861 zł |
FALMEC okap VIRGOLA EVOLUTION 120 Czarny 600 m3/h *Kupuj TANIEJ u nas* - ( | 2 949 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →