Okap Falmec Virgola Evo 120/600
Zdjęcia 6 |
Falmec Virgola Evo 120/600 2022 rokDesign |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Virgola Evo 120/600
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Virgola Evo 120 inox | 2 849 zł |
Okap FALMEC VIRGOLA 120 EVO czarny (600m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2 | 2 946 zł |
Okap do zabudowy FALMEC VIRGOLA EVO 120 czarny | 600 m3/h |5LATGWARANCJI| | 2 942 zł |
Okap do zabudowy FALMEC Virgola Evolution 120 Czarny 600 m3/h - Sprawdź Ce | 2 861 zł |
FALMEC okap VIRGOLA EVOLUTION 120 Czarny 600 m3/h *Kupuj TANIEJ u nas* - ( | 2 949 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →