Okap Falmec Laguna 90/800 Isola (CLDI9075.E0P2#ZZZI491F)
Falmec Laguna 90/800 Isola Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Laguna 90/800 Isola
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Laguna Isola 90 biały | 9 449 zł |
Okap FALMEC Laguna Isola 90 czarne szkło 800 m3/h | 9 447 zł |
Okap FALMEC LAGUNA ISOLA 90 H75 PANELOWA **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECP | 6 496 zł |
FALMEC LAGUNA ISOLA 90 PANELOWA FALMEC okap LAGUNA ISOLA 90 PANELOWA 800m3 | 6 499 zł |
Falmec Laguna Isola 90 H75 panelowa 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej | 6 492 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →