Okap Falmec Slim Vetro Plus 60/650
Zdjęcia 5 |
Falmec Slim Vetro Plus 60/650 2022 rokDesign |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Slim Vetro Plus 60/650
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Slim Vetro Plus 60 Biały | 1 150 zł |
Okap FALMEC Slim Vetro Plus 60 Biały K1270035 | 1 150 zł |
Okap FALMEC Slim Vetro Plus 60 Czarny | 1 149 zł |
Okap FALMEC SLIM VETRO PLUS 60 czarny (620m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTN | 1 146 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →