Okap Falmec Cover 85/600
Zdjęcia 7 |
Falmec Cover 85/600 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Cover 85/600
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Cover 85 biały | 4 449 zł |
Okap FALMEC Cover 85 biały 600 m3/h | 4 449 zł |
Okap przyścienny FALMEC COVER 85 czarny | 600 m3/h |5LATGWARANCJI| KODYRAB | 4 442 zł |
Okap przyścienny FALMEC COVER 85 czarny | 600 m3/h |5LATGWARANCJI| dodatko | 4 442 zł |
Okap przyścienny skośny designerski FALMEC Cover 85 Czarny 600 m3/h - Spra | 4 441 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →