Okap Falmec Slim Vetro Plus 90/650
Falmec Slim Vetro Plus 90/650 2022 rokDesign |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Slim Vetro Plus 90/650
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Slim Vetro Plus 90 Biały | 1 329 zł |
Okap FALMEC Slim Vetro Plus 90 Biały K1270037 | 1 329 zł |
Okap FALMEC Slim Vetro Plus 90 Czarny | 1 339 zł |
Okap FALMEC SLIM VETRO PLUS 90 biały (620m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNE | 1 336 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →