Okap Falmec Move 60/800
Zdjęcia 4 |
Falmec Move 60/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Move 60/800
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Move 60 biały | 4 399 zł |
Okap przyścienny FALMEC MOVE 60 Czarny | 4 391 zł |
Okap FALMEC MOVE 60 czarny **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2 | 4 396 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap teleskopowy FALMEC MOVE 60 biały | 800 m3/h |5LATGWAR | 4 392 zł |
FALMEC MOVE 60 CZARNY FALMEC okap MOVE 60 CZARNY 800 M3/H | 4 399 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →