Витяжка Falmec Virgola No-Drop Evo 60/800
Falmec Virgola No-Drop Evo 60/800 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Virgola No-Drop Evo 60/800
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Virgola No-Drop Evo 60 inox | 3 699 zł |
Okap podszafkowy do zabudowy FALMEC Virgola No-Drop evo 60 czarny 800 m³/h | 3 691 zł |
FALMEC okap VIRGOLA No-Drop EVO 60 czarny 800 *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)- | 3 699 zł |
Okap kuchenny Virgola No-Drop Evo 60 czarny | 3 699 zł |
Okap podszafkowy do zabudowy FALMEC Virgola No-Drop evo 60 czarny 800 m³/h | 3 691 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →