Okap Falmec Virgola No-Drop Evo 60/800
Falmec Virgola No-Drop Evo 60/800 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Virgola No-Drop Evo 60/800
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Virgola No-Drop Evo 60 inox | 3 699 zł |
Okap FALMEC VIRGOLA NO-DROP EVO 60 inox (800m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPAR | 3 696 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap do zabudowy FALMEC VIRGOLA NO-DROP EVO 60 inox | 800 | 3 692 zł |
Okap podszafkowy do zabudowy FALMEC Virgola No-Drop evo 60 inox 800 m³/h - | 3 697 zł |
FALMEC okap VIRGOLA No-Drop EVO 60 inox 800 *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-26 | 3 699 zł |
Okap kuchenny Virgola No-Drop Evo 60 czarny | 3 699 zł |
Okap podszafkowy do zabudowy FALMEC Virgola No-Drop evo 60 inox 800 m³/h - | 3 697 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →