Витяжка Falmec Plane NRS 120/800 нержавіюча сталь
Falmec Plane NRS 120/800 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Plane NRS 120/800 нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Falmec Plane NRS 120 inox | 6 349 zł |
Okap FALMEC PLANE NRS 120 800 m3/h | 6 349 zł |
Okap FALMEC PLANE NRS 120 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER20 | 6 346 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC PLANE NRS 120 inox | 800 m3/h |5LA | 6 342 zł |
FALMEC PLANE NRS 120 FALMEC okap SILENCE NRS PLANE 120 800 M3/H | 6 349 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →