Okap Falmec Plane NRS 120/800 stal nierdzewna
Falmec Plane NRS 120/800 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Plane NRS 120/800 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Plane NRS 120 inox | 6 349 zł |
Okap FALMEC PLANE NRS 120 800 m3/h | 6 349 zł |
Okap FALMEC PLANE NRS 120 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER20 | 6 346 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC PLANE NRS 120 inox | 800 m3/h |5LA | 6 342 zł |
FALMEC PLANE NRS 120 FALMEC okap SILENCE NRS PLANE 120 800 M3/H | 6 349 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →