Okap Falmec Lumen NRS 90/800 stal nierdzewna
Falmec Lumen NRS 90/800 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Lumen NRS 90/800 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Lumen NRS 90 inox | 6 349 zł |
Okap FALMEC LUMEN NRS 90 800 m3/h | 6 349 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC LUMEN NRS 90 inox | 800 m3/h |5LAT | 6 342 zł |
Okap przyścienny FALMEC Lumen NRS 90 800 m3/h - Sprawdź Cene i Kupuj Tanie | 6 341 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →