Okap Falmec Plane Top 90/800
Falmec Plane Top 90/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Plane Top 90/800
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Plane Black NRS 90 czarny | 6 249 zł |
Okap przyścienny FALMEC PLANE BLACK NRS 90 | 6 249 zł |
Okap FALMEC PLANE WHITE 90 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2 | 4 096 zł |
Okap przyścienny FALMEC PLANE WHITE 90 biały | 800 m3/h |5LATGWARANCJI| do | 4 092 zł |
FALMEC PLANE WHITE 90 FALMEC okap PLANE WHITE 90 800 m3/h | 4 099 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości okapu Falmec Plane Top 90/800:
- Stal specjalna odporna na odciski palców (Fasteel)
PolecamyPorównaj w tabeli →