Okap Akpo Dandys 50
Akpo Dandys 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo Dandys 50
Wszystkie ceny 51 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny AKPO WK-4 DANDYS Inox / 50 cm / 420 m3/h - okap kuchenny - o | 657 zł |
Okap AKPO WK-4 Dandys 50 Srebrny | 536 zł |
Akpo WK-4 Dandys 60 Czarny | 399 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 Dandys 50 Biały | 472 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →