Витяжка Akpo WK-4 Classic ECO 60
Akpo WK-4 Classic ECO 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Classic ECO 60
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akpo WK-4 Classic Eco Srebrny | 399 zł |
Okap Akpo WK-4 Classic Eco 60 | 424 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 Classic 60 Eco | 428 zł |
Akpo WK-4 Classic Eco Srebrny | 399 zł |
Okap kominowy WK-4 Classic 60 cm czarny Akpo | 475 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →