Витяжка Akpo WK-7 Micra 50 BK чорний
Akpo WK-7 Micra 50 BK чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 Micra 50 BK чорний
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKPO WK-7MICRA60CZARNY aluminium czarny | 399 zł |
Okap AKPO WK-7 Micra 60 Czarny | 299 zł |
Okap podszafkowy wkład do zabudowy AKPO WK-7 MICRA 50 CZARNY (50 cm szer. | 400 zł |
Akpo WK-7 Micra 60 Czarny | 299 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Akpo WK-7 Micra 50 BK
Ціни на Akpo WK-7 Micra 50 BK |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-7 Micra 50 WH білий | від 299 zł | 24 пропозиції | ||
Akpo WK-7 Micra 50 IX нержавіюча сталь | від 349 zł | 13 пропозицій | ||
Akpo WK-7 Micra 50 BK чорний | від 299 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →