Okap Akpo WK-7 Micra 50 BK czarny
Akpo WK-7 Micra 50 BK czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-7 Micra 50 BK czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKPO WK-7MICRA60CZARNY aluminium czarny | 399 zł |
Akpo WK-7 Micra 60 Czarny | 299 zł |
Okap Akpo WK-7 Micra 50 | 349 zł |
Okap wkład AKPO WK-7 Micra czarny | 345 zł |
Akpo WK-7 Micra 50 Czarny | 349 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Akpo WK-7 Micra 50 BK
Ceny na Akpo WK-7 Micra 50 BK |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-7 Micra 50 WH biały | od 299 zł | 12 oferty | ||
Akpo WK-7 Micra 50 BK czarny | od 299 zł | 21 oferta | ||
Akpo WK-7 Micra 50 IX stal nierdzewna | od 349 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →