Витяжка Akpo Nero 90
Akpo Nero 90 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Nero 90
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kaptur kuchenny AKPO WK-4 Nero Line Eco 90 montowany na ścianie czarny WK- | 726 zł |
Okap AKPO WK-4 Nero 90 Czarny | 480 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 Nero 90 Line czarny | 594 zł |
Okap kominowy WK-4 Nero Eco 90 cm Akpo | 499 zł |
Okap AKPO WK-4 NERO 90 CZARNY LINE - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 499 zł |
Akpo WK-4 Nero Line Eco 90, black | 569 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →