Витяжка Akpo WK-5 Elegant Turbo 60
Akpo WK-5 Elegant Turbo 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-5 Elegant Turbo 60
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMPANA AKPO WK-5 ELEGANT TURBO 60 BLANCO 600 MM BIAŁY WK-5Elegantturbo60b | 392 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 Elegant Turbo 60 Biały | 385 zł |
Okap Akpo WK-5 Elegant turbo 60 | 368 zł |
Okap kominowy Elegant Turbo 60 cm Akpo | 399 zł |
Okap AKPO WK-5 Elegant turbo 60 inox - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 349 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →