Okap Akpo WK-5 Elegant Turbo 60
Akpo WK-5 Elegant Turbo 60 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-5 Elegant Turbo 60
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMPANA AKPO WK-5 ELEGANT TURBO 60 BLANCO 600 MM BIAŁY WK-5Elegantturbo60b | 392 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 Elegant Turbo 60 Biały | 385 zł |
Okap Akpo WK-5 Elegant turbo 60 | 368 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 Elegant Turbo 60 | 423 zł |
Okap kominowy Elegant Turbo 60 cm Akpo | 399 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →