Okap Akpo WK-10 Neva Glass 60
Akpo WK-10 Neva Glass 60 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-10 Neva Glass 60
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akpo WK-10 NEVA GLASS Wall mounted Cooker Hood Black 60 Inox WK-10NEVAGLAS | 683 zł |
Okap AKPO WK-10 Neva Glass 60 Czarny | 499 zł |
Akpo WK-10 Neva Glass Czarny | 499 zł |
Okap AKPO WK-10 Neva Glass 80 Inox/Białe szkło | 570 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →