Okap Akpo WK-7 K Glass 50
Akpo WK-7 K Glass 50 2021 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-7 K Glass 50
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-7 K glass 50 Czarny/czarne szkło | 299 zł |
Okap AKPO WK-7 K glass 50 Czarny/czarne szkło WK7 K GLASS 50 CZARN | 299 zł |
Okap podszafkowy AKPO WK-7 K50 czarny | 314 zł |
Okap podszafkowy WK-7 K-Glass 50 cm Akpo | 345 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →