Okap MAAN Ares M 60 Soft Touch
Zdjęcia 5 |
MAAN Ares M 60 Soft Touch 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MAAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MAAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MAAN Ares M 60 Soft Touch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAAN Okap MAAN Ares M 60 soft touch Satyna Inox, Satyna | 739 zł |
Okap MAAN Ares M 60 Soft Touch | 749 zł |
Okap szafkowy MAAN Ares M 60 cm Soft Touch Stal satyna I tel. (22) 266 82 | 739 zł |
MAAN Okap MAAN Ares M 60 soft touch Złoty połysk | 839 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →