Витяжка MAAN Elba 31
Фото 13 |
MAAN Elba 31 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MAAN Elba 31
Усі ціни 39 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maan Elba 31 Okap Kuchenny Czarny 279 x 2464 x 1651 cm | 1 682 zł |
MAAN Okap MAAN Tuba Elba 31 Biały | 1 299 zł |
MAAN Okap wyspowy Tuba Elba 31 miedź HZMNNOWTUBE31MI | 1 586 zł |
Komfort Okap wyspowy Maan elba 31 czarny | 1 399 zł |
Okap MAAN Tuba Elba 31 Czarny | 1 299 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →