Витяжка MAAN Fiugi 2 60
Фото 6 |
MAAN Fiugi 2 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MAAN Fiugi 2 60
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MAAN Okap MAAN Fiugi 2 60 Biały | 369 zł |
Komfort Okap podszafkowy Maan fiugi l 60 biały | 439 zł |
MAAN Okap Fiugi L 60 czarny HZMNNOZFIUL60CZ | 359 zł |
MAAN Okap Fiugi L 60 czarny HZMNNOZFIUL60CZ | 384 zł |
Okap kuchenny MAAN 60 do zabudowy Czarny LED Cichy | 359 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →