Витяжка Berdsen BE-50
Фото 6 |
Berdsen BE-50 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berdsen BE-50
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny podszafkowy 60 cm czarny BE-50 | 254 zł |
Okap wkład BERDSEN BE-50 60 cm czarny | 260 zł |
Okap kuchenny, do zabudowy, 52 cm, BE-50, kolor czarny | 417 zł |
Okap kuchenny podszafkowy do zabudowy 52 cm czarny Berdsen BE-50 | 225 zł |
Okap wkład BERDSEN BE-50 52 cm | 230 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →