Okap Akpo WK-4 Classic ECO 50
Akpo WK-4 Classic ECO 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-4 Classic ECO 50
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-4 Classic Gold 50 Eco Czarny | 420 zł |
Akpo WK-4 Classic Eco 50 Czarny | 349 zł |
Okap AKPO WK-4 Classic Gold 50 Eco Czarny CLASSIC ECO GOLD 50 | 349 zł |
Akpo WK-4 Classic Eco 50 Czarny | 349 zł |
Okap kominowy WK-4 Classic 50 cm czarny Akpo | 475 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →