Okap Akpo WK-7 Light ECO 50
Akpo WK-7 Light ECO 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-7 Light ECO 50
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-7 Light 50 WK-7LIGHT50INOX | 496 zł |
Okap AKPO WK-7 Light Glass Eco 50 Czarny | 349 zł |
Akpo WK-7 Light eco glass 50 Czarny | 349 zł |
Okap AKPO WK-7 Light Glass Eco 50 Czarny | 349 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →