Okap Ciarko SL-S 50 IX stal nierdzewna
Ciarko SL-S 50 IX stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ciarko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ciarko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ciarko SL-S 50 IX stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap teleskopowy CIARKO SL-S 50 | 339 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy SL-S 50 cm Ciarko | 359 zł |
Okap CIARKO SL-S 50 Inox - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 319 zł |
Okap teleskopowy CIARKO SL-S 50 Inox (500mm; stal nierdzewna) | 390 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →