Витяжка Ciarko Roto W BK чорний
Ciarko Roto W BK чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ciarko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ciarko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ciarko Roto W BK чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap wyspowy Ciarko Design Roto W Czarny | 5 301 zł |
Okap Ciarko Design ROTO W BLACK | 6 190 zł |
Okap kuchenny wyspowy CIARKO Design ROTO W czarny ⌀ 38 cm | 5 590 zł |
Okap wyspowy CIARKO DESIGN ROTO W 38 black | 670 m3/h (ROT-W-BLA) INDYWIDU | 6 190 zł |
Okap wyspowy CIARKO Design Roto W Black + SMEG Czajnik KLF04SSEU (22)87777 | 6 190 zł |
Okap wyspowy CIARKO Roto W Black + prezent Oczyszczacz powietrza VP-A1M30W | 6 190 zł |
Okap wyspowy CIARKO Design Roto W Black + SMEG Czajnik KLF04SSEU (22)87777 | 6 190 zł |
Модификації Ciarko Roto W BK
Ціни на Ciarko Roto W BK |
---|---|---|---|---|
Ciarko Roto W WH білий | від 5 190 zł | 7 пропозицій | ||
Ciarko Roto W GD золотистий | від 6 199 zł | 6 пропозицій | ||
Ciarko Roto W BK чорний | від 5 301 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →