Витяжка Ciarko Roto W WH білий
Ciarko Roto W WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ciarko Roto W WH
Ціни на Ciarko Roto W WH |
---|---|---|---|---|
Ciarko Roto W WH білий | від 6 190 zł | 1 пропозиція | ||
Ciarko Roto W GD золотистий | від 6 199 zł | 6 пропозицій | ||
Ciarko Roto W RG мідний | від 6 199 zł | 5 пропозицій | ||
Ciarko Roto W BK чорний | від 5 301 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →