Витяжка Ciarko Roto W GD золотистий
Ciarko Roto W GD золотистий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ciarko Roto W GD золотистий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Ciarko Design ROTO W GOLD STEEL | 6 790 zł |
Okap kuchenny wyspowy CIARKO Design ROTO W Gold Steel ⌀ 38 cm | 6 199 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap wyspowy CIARKO DESIGN ROTO W 38 gold steel | 670 | 6 790 zł |
Okap wyspowy CIARKO Design Roto W Gold Steel + SMEG Czajnik KLF04SSEU (22) | 6 790 zł |
Okap wyspowy CIARKO Roto W Gold Steel + prezent odkurzacz SAVP1551BR!!! I | 6 790 zł |
Okap wyspowy CIARKO Design Roto W Gold Steel + SMEG Czajnik KLF04SSEU (22) | 6 790 zł |
Модификації Ciarko Roto W GD
Ціни на Ciarko Roto W GD |
---|---|---|---|---|
Ciarko Roto W WH білий | від 6 190 zł | 1 пропозиція | ||
Ciarko Roto W GD золотистий | від 6 199 zł | 6 пропозицій | ||
Ciarko Roto W RG мідний | від 6 199 zł | 5 пропозицій | ||
Ciarko Roto W BK чорний | від 5 301 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →