Okap Berdsen BT-230 czarny
Zdjęcia 5 |
Berdsen BT-230 czarny 2022 rok czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berdsen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berdsen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berdsen BT-230 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Berdsen BT-230 | 251 zł |
Okap kuchenny teleskopowy BERDSEN BT-230 | 254 zł |
Okap kuchenny, podszafkowy, teleskopowy, 50 cm, BT-230, czarny | 367 zł |
Okap kuchenny teleskopowy Berdsen BT-230 czarny mat | 229 zł |
Modyfikacje Berdsen BT-230
Ceny na Berdsen BT-230 |
---|---|---|---|---|
Berdsen BT-230 czarny | od 229 zł | 4 oferty | ||
Berdsen BT-233 stal nierdzewna | od 235 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →