Витяжка Kernau KTH 10.151.1 B чорний
Kernau KTH 10.151.1 B чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KTH 10.151.1 B чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap teleskopowy Kernau KTH 10.151.1 B | 349 zł |
Okap Kernau KTH 10.151.1 B | 349 zł |
Okap KERNAU KTH 10.151.1 B | 349 zł |
Okap teleskopowy KERNAU KTH 10151.1 B | 349 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap teleskopowy KERNAU KTH 10.151.1 B | 171 m3/h | cz | 349 zł |
Модификації Kernau KTH 10.151.1 B
Ціни на Kernau KTH 10.151.1 B |
---|---|---|---|---|
Kernau KTH 10.151.1 W білий | від 349 zł | 5 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.151.1 X нержавіюча сталь | від 349 zł | 5 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.151.1 B чорний | від 349 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →