Витяжка Kernau KCH 0340.1 B чорний
Kernau KCH 0340.1 B чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KCH 0340.1 B чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Okap Kernau kch 0340.1 b | 1 549 zł |
Kernau KCH0340.1 B | 1 549 zł |
Okap kominowy Kernau KCH 0340.1 B | 1 549 zł |
Okap kominowy KCH0340.1B 39 cm Kernau | 1 549 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap przyścienny KERNAU KCH 0340.1 B | 605 m3/h | czar | 1 549 zł |
Okap przyścienny KERNAU KCH 0340.1 B | 1 549 zł |
Okap przyścienny KERNAU KCH 0340.1 B | 1 549 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →