Okap Amica OTP5234W biały (HZAMIOTOTP5234W)
Amica OTP5234W biały biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OTP5234W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AMICA OTP5234W Biały | 389 zł |
Okap AMICA OTP5234W Biały 1194380 | 389 zł |
Okap teleskopowy AMICA OTP5234W I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 389 zł |
Modyfikacje Amica OTP5234W
Ceny na Amica OTP5234W |
---|---|---|---|---|
Amica OTP5234W biały | od 389 zł | 4 oferty | ||
Amica OTP5234I stal nierdzewna | od 389 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →