Okap Amica OTP6243B czarny
Zdjęcia 5 |
Amica OTP6243B czarny czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OTP6243B czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Okap AMICA OTP6243B Czarny | 439 zł |
Amica OTP6243B Czarny | 439 zł |
Okap Amica OTP6243BG | 499 zł |
Okap teleskopowy AMICA OTP6243BG | 499 zł |
Amica OTP6243B Czarny | 449 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy OTP6243BG 60 cm czarny Amica | 569 zł |
Modyfikacje Amica OTP6243B
Ceny na Amica OTP6243B |
---|---|---|---|---|
Amica OTP6243B czarny | od 439 zł | 7 oferty | ||
Amica OTP6243I stal nierdzewna | od 399 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →