Okap Amica OMC6241B czarny
Zdjęcia 5 |
Amica OMC6241B czarny 2020 rok czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OMC6241B czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica 1161231 Okap Kuchenny Stal Szlachetna 91 W Czarny | 586 zł |
Amica Okap OMC6241B HZAMIOZOMC6241B | 499 zł |
Okap wkład Amica OMC6241B 1161231 | 499 zł |
Podszafkowy Amica OMC6241B AGDZ-OKAP-AMI-076 | 399 zł |
Amica Okap OMC6241B 47106 | 413 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Amica OMC6241B
Ceny na Amica OMC6241B |
---|---|---|---|---|
Amica OMC6241B czarny | od 398 zł | 16 oferty | ||
Amica OMC6241I stal nierdzewna | od 509 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →