Витяжка Amica OKC620SB чорний
Amica OKC620SB чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica OKC620SB чорний
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amica Okap OKC620SB HZAMIOKOKC620SB | 619 zł |
Kominowy skośny Amica OKC620SB AGDZ-OKAP-AMI-102 | 599 zł |
Okap kominowy Amica OKC620SB 1160695 | 599 zł |
Okap AMICA OKC620SB Czarny | 619 zł |
Amica Okap OKC620SB 37254 | 615 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →