Okap Amica OKC6212RM beżowy
Zdjęcia 4 |
Amica OKC6212RM beżowy 2022 rok beżowy grafit |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OKC6212RM beżowy
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap kominowy Amica okc6212rm | 1 099 zł |
Okap kominowy Amica OKC6212RM 1191925 | 1 099 zł |
Okap AMICA OKC6212RM Kość słoniowa | 999 zł |
Amica OKC6212RM Kość słoniowa | 999 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Amica OKC6212RM
Ceny na Amica OKC6212RM |
---|---|---|---|---|
Amica OKC6212RM beżowy | od 999 zł | 10 oferty | ||
Amica OKC6212RA grafit | od 999 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →