Okap Amica OSC5112I stal nierdzewna
Amica OSC5112I stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OSC5112I stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Okap OSC5112I HZAMIOPOSC5112I | 339 zł |
Uniwersalny Amica OSC5112I AGDZ-OKAP-AMI-104 | 319 zł |
Okap podszafkowy Amica OSC5112I 1160949 | 339 zł |
Okap AMICA OSC5112I Inox | 299 zł |
Amica Okap OSC5112I 40527 | 316 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Amica OSC5112I
Ceny na Amica OSC5112I |
---|---|---|---|---|
Amica OSC5112W biały | od 275 zł | 17 oferty | ||
Amica OSC5112I stal nierdzewna | od 299 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →