Okap Amica OTP6233I stal nierdzewna (1161151)
Zdjęcia 7 |
Amica OTP6233I stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OTP6233I stal nierdzewna
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica okap kuchenny 1161151 | 515 zł |
AMICA Okap AMICA OTP6233I Inox | 327 zł |
Amica Okap OTP6233I HZAMIOTOTP6233I | 399 zł |
Okap teleskopowy AMICA OTP6233I | 379 zł |
Teleskopowy Amica OTP6233I AGDZ-OKAP-AMI-109 | 379 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Amica OTP6233I
Ceny na Amica OTP6233I |
---|---|---|---|---|
Amica OTP6233W biały | od 379 zł | 3 oferty | ||
Amica OTP6233I stal nierdzewna | od 327 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →