Okap Amica OTP6243I stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Amica OTP6243I stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OTP6243I stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap teleskopowy Amica OTP6243I 1161149 | 429 zł |
Okap AMICA OTP6243I Inox | 400 zł |
Okap Amica OTP6243I | 429 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Amica OTP6243I
Ceny na Amica OTP6243I |
---|---|---|---|---|
Amica OTP6243B czarny | od 439 zł | 7 oferty | ||
Amica OTP6243I stal nierdzewna | od 399 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →